به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک، مهندس عبدالرضا امیری کیا مدیر شرکت رعد توان الکتریک در پیامی، فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی را به دستاندرکاران این عرصه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب یکی از قوی ترین ابزارهای فرهنگی از گذشته تاکنون بوده و در روزگار پیشرفت‌های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری نیز، نه تنها اهمیت خود را از دست نداده بلکه جلوه های گسترده تر، تازه تر و پایدارتری یافته است و هنوز مهمترین راه رشد فکری جامعه، کتابخوانی و ارتباط با کتاب است.

موضوع کتابت و نگارش از گرانمایه ترین و مهمترین امور بشر محسوب می شود؛ چرا که کتابت بزرگترین عامل صیانت و نگهبانی از اندیشه ها و علوم دانشمندان است ، بقای علوم و اندیشه‌ها که باعث رشد فکری و عملی اجتماع می شود به وجود “کتابت ” بستگی دارد. علم با تمام ارزش ذاتی اش اگر انتقال پیدا نکند و محبوس بماند کوچکترین ارزش ندارد. کتاب یعنی اوراق منظمی که حاوی یک سلسله مسائل علمی و اندیشه های ژرف نگران می باشد.

برگ‌های کتاب به منزله بال‌هایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز می‌دهند.”کتاب‌ها مانند زنبورهایی هستند که گرده‌ی گل‌ها را از ذهنی به ذهن دیگر منتقل می‌کنند هرچه بیشتر کتاب بخوانید، بیشتر از زندگی حقیقی برخوردار خواهید شد. مردم نمی‌دانند چطور ممکن است کل زندگی انسان فقط با یک جمله از کتاب تغییر کند!

اینجانب، هفته کتاب، کتابخوانی را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران و تلاشگران عرصه اندیشه، چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای اهل فکر، اندیشه و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند قدردانی می نمایم و امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی علاقمندان، نخبگان و اندیشه ورزان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحبنظر در جامعه باشیم.

 

 

 

مهندس عبدالرضا امیری‌کیا

مدیر شرکت رعد توان الکتریک