دکتر مهدی امیری کیا، مدیرعامل شر کت رعد توان الکتریک، در پیامی فرارسیدن 15 اسفند ماه، روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

درخت برای ما ایرانیان از دیرباز نماد زایش و جاودانگی است تا بدانجا که  در اوستا یکی از شش مرحله آفرینش را آفرینش گیاه دانسته اند و در آموزمه های اعتقادی مانیز جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است درنگارها ،حجاری ها   پارچه بافی ها به صورت سرو خمیده که بعدها به صورت (ترمه) درهنرهای ایرانی مانند مینیاتور وغیره نمود پیدا کرده است.

به ‌راستی که بخشی از حیات بشری  ما مدیون منابعی است که در روال طبیعی زیست‌بوم‌ها، زیبایی خلق می‌کنند و حیات جاودانه را به ارمغان می آوردند است.

فرارسیدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی فرصت مغتنمی است تا این سنت حسنه را که از نیاکان ما به یادگار مانده به فرزندان خود بیاموزیم و به رسم میراث داری و امانت داری، در کاشتن نهال و گسترش زندگی در این کره خاکی بکوشیم.زیرا فرهنگ درختکاری و حفظ و احیای فضاهای سبز و منابع طبیعی یکی از اساسی ترین راه های توسعه پایدار در جوامع امروزی محسوب می گردد.

اینجانب این روزارزشمند را  به تمام دوستداران طبیعت تبریک میگویم و با عنایت به اهمیت پایداری عرصه های طبیعی، از تمامی همکاران وبزرگان فهیم دعوت میکنم در هفته منابع طبیعیکه مزین گشته به روز درختکاری  به عنوان یک اقدام ملی هر یک از مابه صورت خودجوش، به امر توسعه پوشش گیاهی و درختکاری همت گماشته هدیه ای ماندگار برای فرزندانمان و آیندندگان به یادگار گذاریم .