به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک، دکتر مهدی امیری کیا مدیرعامل شرکت رعد توان الکتریک به مناسبت روز کتاب، کتاب خوانی و کتابدار،در پیامی  این روز راتبریک و تهنیت گفت.
امروز روز همان کسانی است که برگ به برگ کتاب‌هایشان را پر پرواز نمودند برای رسیدن به عالم دانایی؛ همان‌ها که کلمه به کلمه کتاب‌هایشان را پله کرده‌اند تا افکارشان را بالا و بالاتر ببرند. براستی کتاب، پرنده ای ست که روح را به ابدیت پیوند می زند و خورشید را به آسمان تنهایی مان می کشاند تا در این خلوت، گرم زندگی و هیجان بمانیم. در دنیا به گونه ای باید زندگی کرد که بتوان در زندگی یک کتاب نوشت  یا از زندگیمان کتاب بنویسند .
براستی کتاب، مقبول‌ترین و نزدیک‌ترین چیز به طبع آدمیان است که نه فراموش می‌شود و نه تغییر می‌یابد. نگاه به کتاب، لذت تو را فزونی می‌دهد و میل تو را در فراگیری دانش، شدیدتر می‌سازد. زبان تو را گویاتر، سخنان و بیان تو را فصیح‌تر، جان تو را مسرورتر و سینه تو را فراخ‌تر می‌کند و برای تو در دیدگاه عامه مردم، مقام و بزرگی و نزد بزرگان و مسئولان، دوستی و احترام به ارمغان می‌آورد. از مطالعه کتابی در مدتی کوتاه و در عرض یک ماه، مطالبی می‌توان آموخت که درطول یک عمر، از زبان و دهان مردم نمی‌توان شنید هفته بزرگداشت کتاب، کتابخوانی بهانه‌ایست برای ارج نهادن و گرامی‌داشت گرانبهاترین میراث فرزانگان و فرهیختگانی که مجاهدانه و سخاوت‌مندانه ثمره ارزشمند عمر خویش را جهت ارتقا سطح آگاهی و دانایی در اختیار همنوعان خود قرار می‌دهند و بی شک این امر تاثیر شگرفی بر توسعه و تعالی تمدن‌های بشری و سرنوشت بشر گذاشته است.
روز و هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار را غنیمت شمرده تا از تلاش های ارزنده نویسندگان ناشران و تمام اشخاصی که در این عرصه فعالیت داشته ودارند  آرزوی موفقیت روز افزون نمایم و هم چنین یادی نمایم از همسر مهربانم مرحومه سیما رضایی که با نوشتن کتابهای بی‌نظیرش از جمله کتاب “آخرین بدهی” که تاثیر شگرفی بر مخاطبان خود داشت، در زمره نویسندگان موفقی بود که رفع مشکلات مردم همواره از دغدغه های اصلی وی بوده، روح همسرعزیزم قرین رحمت الهی باد.

                                                                                                                                دکتر مهدی امیری کیا
مدیرعامل شرکت رعد توان الکتریک