به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک، دکتر مهدی امیری کیا، مدیر عامل شرکت رعد توان الکتریک در پیامی فرا رسیدن ۲۷ رجب مبعث حضرت رسول اکرم(ص) را تبریک گفتند:

متن پیام به این شرح است:

بیست و هفتم رجب، یادآور واقعــه‌ی عظیم عالم خلقت، سالروز بعثت فخر کاینات و آغاز رسالت خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) است. هنگامه‌ی که جبرئیل آیات  وحی را به صورت نوشته شده بر پیامبر نازل میکرد؛نخستین  آیه با« اقرا»”بخوان” آغاز گشت. آری نزول‌ آیات‌ کریمه‌ وحی‌ و تعلیم‌ ‌بر‌ اساس‌ حق‌ و حقیقت‌ و بطور تأثیر و خلل‌ ناپذیر برسول‌ صلّی‌ اللّه‌ ‌علیه‌ و آله‌ وحی‌ و آموخته‌ ‌شده‌ بمنظور اینکه‌ مکتب‌ توحید خالص‌ و دانشگاه‌ عالی‌ انسانی‌ ‌را‌ ‌در‌ جهان‌ بنا گذارد که به انسانها بیاموزد که با هم برابرند و باید در راستای رسیدن به فردایی روشن فارغ از حصارتبعیض رنگها، نژادها، مرزها………… در راستای اعتلای  کرامت ورسالت انسانی بخوانند، بیاموزند و  گام بر دارند. آری پیامبر مهربانی و خردورزی برانگیخته گشتند تا مردم را  از بند  خرافه و خرافه پرستی به سوی نورعلم و دانش  و روشنایی توحید هدایت نماید.

اینجانب فرا رسیدن عید سعید مبعث اشرف کائنات، اسوه حسنه انسانیت، حضرت محمد مصطفی (ص) را به تمام جهانیان که در راستای ساخت دنیای بهتر گام برمیداند تبریک عرض می نمایم .

مدیرعامل

دکتر مهدی امیری کیا