مدیرعامل رعد توان الکتریک استان هرمزگان، در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

سلام علیکم؛

هفته اول شهریور و هفته دولت یادآور بزرگ مردانی است که خدمت بی ادعا و خالصانه به خلق، راه و روش آن‌ها در دوران خدمت بوده و فرصتی است تا به یاد آوریم که انجام کارها مستلزم همتی بالا است و بدون تلاش و زحمات کارمندان پرتلاش، هیچ کوششی به ثمر نخواهد رسید.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت، چهارمین روز این هفته که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نامگذاری شده را به تمامی کارمندان تلاشگر و خدوم کشور خصوصا کارمندان خستگی ناپذیر صنعت برق استان هرمزگان، که با تلاش شبانه‌روزی و بی وقفه خود، خدمت کردند و برق مطمئن را به مردم رساندند تبریک عرض کرده و توفیق روز افزون را برای این عزیزان داریم.

به طور حتم توفیق صنعت برق استان و کشور در عبور از پیک بار تابستان 1401 مدیون تلاش و توانمندی تک تک کارمندان شریف صنعت برق کشورمان بوده است.کارهای بزرگ هیچ وقت تنها توسط یک نفر به سرانجام نمی رسند بلکه به تیمی از افراد توانمند پر تلاش و پیگیر را نیاز دارند.

مهدی امیری کیا

مدیرعامل شرکت رعد توان الکتریک