به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک، دکتر مهدی امیری کیا مدیرعامل شرکت رعد توان الکتریک با صدور پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

میلاد حضرت صدیقه کبری(س)، کوثر قرآن، همتای امیرمؤمنان و الگوی بی‌بدیل تمام جهانیان  و ایام بزرگداشت مقام والای زن و مادر بر همه بانوان گرانقدر ایران و جهان مبارک باد.

حق‌تعالی در نظام زیبا و حکیمانه آفرینش، زن را به عنوان کانون هستی و پایگاه مهرورزی و عشق به خانواده، مرکز آموزش صفا، صمیمیت، ایثار و عطوفت آفریده است و  همه خانه‌ها با حضور مسئوولانه و مدبرانه زنان و مادران خوش خلق، صفا می‌یابد.

زن، تنها واژه ای ساده نیست، بلکه مخلوقی است که در اعصارمختلف فارغ از مكان، نژاد، رنگ و آیین، بارِ مسئولیت گوناگونی را بر دوش داشته است که یکی از وجوه تمایزاو «نقش مادری» اوست، چرا كه این نقش تنها در محیط خانواده معنا پیدا نمی‌كند بلكه از جامعه ابتدایی و كوچك خانواده آغاز و نتایج آن یعنی فرزندان، در جوامع بزرگتر و پیچیده تر منعكس می‌گردد.

با نگاهی گذرا و كوتاه به تاریخ ایران و حتی سنگ نگاره های باستانی، به این مطلب مهم پی خواهیم برد بانوان ایرانی همواره از پوششی زیبا و باشکوه برخوردار بوده اند که خود نشان دهنده جایگاه والای آنان است. آری بانوان در ایران، افزون بر خانه داری و یاری رساندن به همسران خود، در کارهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی،  مدیریتی و… نیز مشارکت داشته اند و ثابت نموده كه زایش اگرچه موهبت الهی به زن، است اما تنها كاركرد او نیست.

اینجانب  ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، سرور بانوان جهان,  کوثر قرآن, همتای امیرمؤمنان و الگو بی بدیل تمام جهانیان, حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به تمامی همکاران تبریک و از درگاه ایزد منان برای مادران و بانوان شریف، تندرستی و شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان رامسألت می نمایم.

مدیر عامل شرکت رعد توان الکتریک

دکتر مهدی امیری کیا

انتهای پیام/