به گزارش روابط عمومی شرکت رعد توان الکتریک، به مناسبت میلاد با سعادت امام علی (ع)و روز پدر شرکت رعد توان الکتریک در راستای ارتقاء سطع علمی ومهارتی پرسنل در دوره توسعه مهارت های فردی در کلاسهای آموزشی خانه کیفیت شرکت نمود.

مهدی امیری کیا، مدیر عامل شرکت رعد توان الکتریک، با بیان تبریک میلاد امام علی (ع) گفت : آموزش و یاد گیری  یکی از مهمترین بازه زمانی زندگی افراد است که نباید از  آن غافل شد.

مدیر عامل شرکت رعد توان الکتریک اظهار کرد:توسعه فردی یعنی تلاش برای بدل‌شدن به نسخه‌ای بهتر از خود. مهارت‌های آن هم شامل مواردی می‌شوند که احساسات، رفتار و افکارمان را توسعه و رشد می‌دهند. برای رشد در توسعه فردی باید قدم‌های درستی برداریم؛ قدم‌هایی که با اطمینان، ما را به اهدافمان می‌رسانند.

.وی با تاکید بر اینکه توسعه فردی مهم است؛افزود: توسعه فردی از مهم هم مهم‌تر. چرا؟ چون می‌تواند زندگی‌مان را از این رو به آن رو کند. هرچند عادات سومند برای رشد فردی کم نیستند، بسیاری از آدم‌ها با تلاش برای کارکردن روی مهارت های توسعه فردی خود توانسته‌اند به دستاوردهای خیره‌کننده و جذابی در زندگی برسند.

امیری کیا ، نیروی انسانی را بالا ترین و ارزشمند ترین سرمایه ها خواند و گفت: توسعه فردی، تلاش و سرمایه‌گذاری برای رشد مهارت‌های فردی است. این فرآیند مربوط به یک زمان خاص نیست، زیرا فرد می‌تواند در شرایط مختلف سنی، تحصیلی و موقعیتی این مهارت‌ها را گسترش دهد؛ همچنین گسترش این مهارت‌ها باعث رشد فردی و پیشرفت در زندگی اجتماعی او می‌شود.

انتهای پیام ./